نحوه کسب درآمد ازطریق کد دعوتشما پس از ساخت حساب کاربری از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن تترلند، کد دعوت خود را در بخش حساب کاربری مشاهده خواهید کرد. با دعوت از دوستان خود و ثبت‌نام آن‌ها با کد دعوت شما، کسب درآمد برایتان به‌صورت مادام‌العمر امکان‌پذیر خواهد بود. بدین‌صورت که ۲۰ تا ۴۰درصد از کارمزد خرید‌و‌فروش آن‌ها به شما تعلق خواهد گرفت. این درآمد به‌صورت خودکار به موجودی شما اضافه می‌شود. علاوه‌براین، کارمزد اولین تراکنش دوستانتان تا سقف ۵,۰۰۰ تتر، نیز رایگان است.
phone-tetherland-invite-friend
چرا تترلند؟
نرخ خریدوفروش یکسانبه‌دلیل ارائه سرویس تک‌نرخی، شکاف قیمتی و کارمزدهای پنهان در تترلند وجود ندارند.
احراز هویت کمتر از ۱۰ دقیقهتنها با چند کلیک، فرایند احراز هویت خود را به‌آسانی و در سریع‌ترین زمان تکمیل کنید.
پشتیبانی ۲۴ساعته در ۷ روز هفتهکارشناسان تترلند در هر ساعت از شبانه‌روز پاسخ‌گوی کاربران هستند.
کارمزد رقابتیقابلیت‌های کارمزد رایگان مبدل تترلند و کاهش پلکانی کارمزد تبدیل دردسترس کاربران قرار دارد.
کیف‌پول تتر و تومانیبا استفاده از کیف‌ تتر و تومانی، تبادل‌های شما به‌صرفه‌تر خواهد بود.
امنیت کم نظیرارائه بیشترین ضریب امنیتی و حفظ اطلاعات کاربران همواره اولویت اصلی تترلند است.
تسویه تومانی فوریسرویس تسویه تومانی فوری برای بیش از ۱۰ بانک در تترلند ارائه شده است.
ابزار تبدیل سریع رمز ارزبا مبدل تترلند، تتر را با کارمزد رایگان به رمزارزهای دلخواهتان تبدیل کنید.
نظرات کاربران
آقای یونس ضیغمیمن بیش از 2 سال است که با مجموعه تترلند آشنا هستم از خدمات آنها راضی هستم و به لطف مجموعه تترلند با کد دعوت دوستان تا به امروز 28 میلیون درآمد کسب کردم.
خانم مهرانه فرح‌بخشبا سلام و درود، به عنوان یک شخص فعال در حوزه ارزهای دیجیتال، با مجموعه‌های مختلفی کار کردم و به جرات می‌تونم بگم تترلند معتبرترین مجموعه‌ای هست که معاملاتم رو از طریقش انجام دادم. با اطمینان خاطر بالا دوستان و اطرافیانم رو دعوت کردم و اونها نیز تترلند رو ترجیح دادن.
آقای تیمور وجودیتترلند همیشه اولین انتخاب من برای خرید و فروش تتر هست. به دلیل خدمات سریع و پشتیبانی عالی‌شون، این مجموعه رو به دوستان و آشنایان هم معرفی کردم. خداروشکر از این روش درآمد 12 میلیونی بدست آوردم.
خانم تینا نیک‌ناماز طریق دوستان و آشنایانم که از تترلند استفاده می‌کردن با کد ریفرال این مجموعه حرفه‌ای آشنا شدم و باتوجه به اینکه تصمیم گرفتم سرمایه خودم رو به جای دلار، به تتر تبدیل کنم، در کنار معاملاتم از سرویس کد دعوت تترلند هم استفاده کردم و درآمد بسیار خوبی دارم.
خانم هدیه سامانیبدون شک خیلی از ما درباره سرویس کد دعوت پلتفرم‌های مختلف شنیدیم اما تفاوت کد دعوت تترلند با سایر کسب‌وکارها، سود بسیار خوب و مادام‌العمر بودنش هست! خوشبخانه به‌طور اتفاقی به صفحه اینستاگرام تترلند سر زدم که پست میلیونرهای ماهانه توجه‌م رو جلب کرد و درنهایت می‌تونم بگم درآمد ۳۰میلیونی از دعوت دوستان بی‌نظیره.
آقای پدرام هاشمیانخیلی خوشحالم ازینکه یه روز در اینترنت می گشم با تترلند آشنا شدم. من مقداری تتر خریدم و سایت رو به دقت مطالعه کردم به به بخش کد دعوت برخوردم. بلافاصله در گروه تلگرامیم گزاشتم. همینجوری مونده بود تا اینکه از تترلند با من ارتباط گرفتن که شما 8 میلیون درآمد از طریق معاملات دوستانتان کسب کردین. خیلی هیجان‌انگیز بود برام.