خریدوفروش سریع
تتر
تومان
کامل‌ترین نمودار نرخ تتر از سال ۱۳۹۶ در تترلند

دنیای ارزهای دیجیتال با تغییرات لحظه‌ای قیمت انواع رمزارز گره خورده است. دسترسی به نموداری کامل برای نمایش نرخ تتر به‌ این دلیل اهمیت پیدا می‌کند که ارز دیجیتال تتر (USDT) به‌عنوان محبوب‌ترین ارز پایدار، نقشی حیاتی در این اکوسیستم بازی می‌کند. معمولاً فعالان حوزه کریپتوکارنسی، اعم از سرمایه‌گذاران و معامله‌کنندگان، از ارز دیجیتال تتر به‌عنوان ابزاری کاربردی برای انجام معامله‌های امن و سریع و به‌صرفه استفاده می کنند. همچنین، کسب‌و‌کارهای زیادی هستند که برای تبادلات مالی خود از ارز دیجیتال تتر (USDT) بهره می‌برند و همگی نیازمند نموداری برای نمایش جزئیات نرخ تتر هستند.

چرا نمودار نرخ تتر تترلند؟

نمودار نرخ تتر در تترلند به‌دلیل مزیت‌های متعدد تتر (امنیت تضمین‌شده، سرعت تبادل، نقدشوندگی ایده‌آل و حفظ ارزش دارایی) در‌اختیار تمام فعالان حوزه رمز‌ارز قرار گرفته است. استفاده از این نمودار در تترلند به شما کمک می‌کند تا با نگاهی بر تغییرات نرخ تتر، استراتژی دقیق‌تر و چشم‌اندازی روشن‌تر برای فعالیتتان در اکوسیستم رمز‌ارزها ترسیم کنید.

نمودار نرخ تتر تترلند چه ویژگی‌هایی دارد؟

در طراحی این نمودار، سعی شده است تا با وجود پایبندی به جزئیات مهم نرخ تتر، حفظ سادگی و دوری از پیچیدگی نیز در اولویت قرار گیرد. ویژگی‌های نمودار نرخ تتر عبارت‌اند از:

  • امکان مشاهده تغییرات نرخ تتر روی نمودار در بازه‌های ۷روزه، ۱ماهه، ۳ماهه، ۱ساله و بیش از یک سال
  • امکان مشاهده بیشترین و کمترین نرخ تتر در بازه ٢۴‌ساعته و ۷روزه و ۱ماهه
  • امکان مشاهده سوابق تغییرات نرخ تتر به‌همراه تاریخ و ساعت لحظه تغییر
ارز
نرخ تومان
تغییر