اخبار

بیانیه میم‌کوین پپه (PEPE) درباره دزدی اعضای تیم و اتفاقات اخیر

طبق بیانیه‌ای که اکانت رسمی توییتر رمزارز پپه منتشر کرده است، برخی از اعضای تیم پپه، ۱۶تریلیون توکن پپه معادل تقریبا ۱۵.۷میلیون دلار را بدون اعلام قبلی فروخته‌اند.

تیم پپه در این بیانیه عنوان کرده است که در۲۴آگوست۲۰۲۳ (۲شهریور۱۴۰۲) ۱۶تریلیون توکن پپه معادل تقریبا ۱۵.۷میلیون دلار از کیف‌پول مولتی‌سیگ (چندامضایی) پروژه به صرافی‌های او‌کی‌اکس، بایننس، کوکوین و بای‌بیت منتقل و فروخته شد و سپس تعداد امضاهای موردنیاز برای انتقال از این کیف‌پول، به ۲امضا از ۸امضا کاهش یافت. درحال‌حاضر موجودی کیف‌پول مولتی‌سیگ پروژه پپه دارای ۱۰تریلیون توکن پپه است و فقط به یک امضا برای انتقال نیاز دارد. آخرین عضو تیم پپه اطمینان داده که امنیت این کیف‌پول تامین شده است.

در این بیانیه، عضو باقی‌مانده تیم پپه بیان کرده که برخی از اعضای تیم از همان ابتدای راه‌اندازی پروژه پپه، حریص و بدخواه بوده‌اند. اکنون تیم پروژه پپه، عاری از چنین افرادی است که از ابتدا مانع توسعه پپه می‌شدند.

آخرین عضو تیم پپه اعلام کرده است که شب حادثه اعضای دیگر تیم به او خیانت کرده‌اند. سه عضو کلاهبردار تیم، ۱۶تریلیون توکن پپه را بدون‌اعلام قبلی منتقل کرده‌ و فروخته‌اند. همچنین او اظهار کرده است که آنها پس از این انتقال، با حذف خود از کیف‌پول مولتی‌سیگ پروژه، سعی داشتند تمام ارتباطات خود با این پروژه را پاک کنند.

عضو ناشناس و باقی‌مانده از تیم پپه عنوان کرده است که توکن‌های ذخیره‌شده در کیف‌پول مولتی‌سیگ پروژه، هرگز برای فروش نگهداری نمی‌شدند و درحال‌حاضر امنیت بقیه توکن‌های این کیف‌پول تامین شده است. همچنین اکانت رسمی توییتر پپه نیز در دست این عضو باقی‌مانده است.

طبق بیانیه پپه، اعضایی که اقدام به فروش توکن‌های پپه کرده‌اند دیگر در تیم پروژه نیستند و کنترل آن کاملا در اختیار عضو باقی‌مانده است. او در این بیانیه اعلام کرده است که ۱۰تریلیون توکن پپه را از کیف‌پول مولتی‌سیگ خارج خواهد کرد و بخشی از آن را برای پروژه هزینه می‌کند و بخش دیگر را می‌سوزاند.

بیانیه اخیر نشان می‌دهد که اختلافات شدیدی بین اعضای تیم پپه وجود داشته و در نهایت منجر به دزدی برخی از آنها شده است. 

این در حالی است که نمی‌توان به‌طور کامل از صحت گفته‌های فردی که ادعا می‌کند آخرین عضو باقی‌مانده از تیم پپه است، مطمئن بود. 

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا