اخبار

تتر در اتاق شیشه‌ای؛ تتر از سال ۲۰۲۴ ذخایر خود را آنی گزارش می‌دهد

پائولو آردوینو، مدیرفنی تتر و مدیرعامل جدید تتر، اعلام کرد این شرکت از ابتدای سال ۲۰۲۴ قصد دارد گزارش ذخایر خود را به‌صورت آنی اعلام کند. با این به‌روزرسانی تتر، فعالان بازار رمزارزها می‌توانند میزان پشتوانه این رمزارز را به‌‌طور لحظه‌ای بررسی کنند.

براساس گزارش اخیر بلومبرگ، تتر تلاش می‌کند سال آینده میلادی با افزایش دفعات به‌روزرسانی گزارش‌ ذخایر خود در روز، این به‌روزرسانی را لحظه‌ای کند. درحال‌حاضر، صفحه شفافیت تتر حداقل یک‌ بار در روز به‌روزرسانی و گزارش ذخایر تتر ماهانه و فصلی نیز منتشر می‌شود.

با وجود رکود بازارهای رمزارزها در سال ۲۰۲۳، شرکت تتر، صادرکننده رمزارز پایدار USDT، با رشد سرمایه در‌گردش خود شتاب بیشتری در بازار رکودی گرفته‌ است.

براساس گزارش سه‌ماهه دوم تتر، دارایی‌های این شرکت ۵.۷درصد افزایش یافته و به ۸۶.۵میلیارد دلار رسیده است. در این بازه زمانی، سود عملیاتی شرکت تتر بیش از یک‌میلیارد دلار بوده‌ که درمقایسه‌با سه‌ماهه قبل‌از‌آن افزایش  ۳۰درصدی را تجربه کرده است.

همچنین براساس گزارش شرکت حسابداری BDO، شرکت تتر در سه‌ماهه دوم امسال توانسته‌ است ذخایر مازاد خود را ۸۵۰میلیون دلار افزایش دهد و در‌نهایت مجموع این ذخایر را به ۳.۳میلیارد دلار برساند. 

تتر در گزارش خود اعلام کرده‌ است که مبلغ ۷۲میلیارد دلار در اوراق خزانه‌داری آمریکا سرمایه‌گذاری غیرمستقیم است.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا